Menu Zamknij

Schody strychowe

Schody strychowe

Schody strychowe umożliwiają łatwe i bezpieczne wejście na strych bez konieczności montowania tradycyjnych schodów. Firma Fakro jest jednym z największych producentów schodów strychowych na świecie. LWL to nowa konstrukcja drewnianych schodów strychowych o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych. Dla większego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania schody wyposażone są w dodatkową poręcz, montowaną do segmentu środkowego oraz mechanizm odciążający wspomagający składanie i rozkładanie drabiny.

Możliwości są nieograniczone, od wnętrz po konstrukcje komercyjne. Jako jeden z wiodących producentów w branży drabin strychowych, Fakro dostarcza schody premium, i wspiera wszystkie branże budowlane. LWL  to zupełnie nowe drabiny, które są funkcjonalnym sprzętem budowlanym i dlatego stanowią dopełnienie aranżacji wnętrz. Odkryliśmy na rynku nową i ulepszoną wersję tej lekkiej drabiny. Jest trwalszy i bardziej luksusowy niż kiedykolwiek. *Koncepcja projektowa oparta na trendzie mieszkaniowym.

Fakro produkuje schody strychowe. Schody strychowe można stosować w konstrukcjach pionowych lub poziomych. W tym strychowe i ślubne schody ogrodzeniowe w budownictwie komercyjnym. Tworzenie większej przestrzeni przy jednoczesnej maksymalizacji produktywności w pomieszczeniach to niesamowite rozwiązanie, które nie jest ograniczone przestarzałymi technologiami i tradycjami. Wiele drewnianych schodów ma ten sam klasyczny i ponadczasowy wygląd, ale nie zapewnia tak wyjątkowych funkcji, jak wygodna i wygodna wspinaczka po schodach, łatwe przechowywanie, łatwa w budowie i utrzymaniu konstrukcja, drzwi do windy i tak dalej. Z dumą wprowadzamy na rynek nową generację schodów strychowych, które odzwierciedlają aktualny trend architektoniczny i spełniają wszystkie różne koncepcje projektowe i wymagania konstrukcji architektonicznych. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i mogą być również doceniane jako wyposażenie architektoniczne. Nasze podłogi są budowane z różnych rodzajów materiałów cementowych i posadzkowych, takich jak beton, cement wapienny, drewno, cegła rustykalna, drewno sosnowe, cement włóknisty, płytki łupkowe.

Do produkcji naszej drabin i stopni drewnianych używamy specjalnych materiałów, takich jak włókno węglowe, wzmocnione włóknem o wysokiej gęstości, włókno metalowe, drut stalowy, płyta stalowa, płyta aluminiowa, stal nierdzewna. Możesz zobaczyć unikalne i charakterystyczne cechy każdego materiału poprzez jego kolor, gładką powierzchnię i różne grubości.

Fakro produkuje różnego rodzaju schody strychowe takie jak drążki i drabiny LWS Plus to podstawowy model nowej generacji schodów FAKRO. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w nowej konstrukcji zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz szybszy i łatwiejszy montaż schodów w stropie. Schody posiadają beżową klapę termoizolacyjną, którą można np. okleić lub pomalować na dowolny kolor i łatwo dopasować do charakteru wnętrza. LWS Plus to podstawowy model nowej generacji schodów FAKRO. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w nowej konstrukcji zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz szybszy i łatwiejszy montaż schodów w stropie. Schody posiadają beżową klapę termoizolacyjną, którą można np. okleić lub pomalować na dowolny kolor i łatwo dopasować do charakteru wnętrza.

  • Błyskawiczny czas budowy
  • Niski koszt i łatwa konserwacja
  • Podwójna warstwa izolacji termicznej i odporności na szok termiczny
  • Prefabrykowana rama izolacji termicznej
  • Wzmocniona rama izolacji termicznej
  • Mieszane lub naturalne kolory stref gorących i zimnych
  • Jasna ściana zapewniająca komfort funkcjonalny i wizualny
  • Widoczna ścieżka światła jest ułożona zgodnie z fasadą

W schodach LWK Plus zastosowano innowacyjne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, gwarantują bardzo dobre właściwości termoizolacyjne oraz umożliwiają jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie wykończoną, termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz są standardowo wyposażone w pochwyt i stopki

Widoczna ścieżka światła jest ułożona zgodnie z fasadą LWS Plus a inne drabiny LWS Plus doskonale sprawdza się zarówno w projektach architektonicznych, które wymagają szczególnych cech, takich jak brak przenikania warunków atmosferycznych, łatwy montaż schodów w suficie, łatwa konserwacja schodów, bardzo dobry proces budowy i niskie koszty robocizny, łatwy proces projektowania, elastyczność

Instrukcja montażu schodów loftowych:

1. Wyjmij schody na poddasze z podstawy.

2. Wyjmij schody na poddasze z podstawy i wyjmij cztery śruby.

3. Odkręć cztery śruby i nakrętki.

4. Złóż schody na poddasze z powrotem.

5. Złóż schody na poddasze z powrotem i dokręć śruby.

6. Rozłóż schody na poddaszu i umieść je z powrotem na poddaszu.

7. Złóż schody na poddasze z powrotem i dokręć śruby.

8. Rozłóż schody na poddaszu i umieść je z powrotem na poddaszu.

Zadzwoń, zamów: 726 727 785