Menu Zamknij

Drewniane schody Fakro LWK+

Instrukcja schodów strychowych jest odpowiednia dla osób powyżej 60 roku życia, w okresie zimowym, dzięki czemu zapewnia stabilny i stabilny teren do wypoczynku w komfortowej atmosferze. Schody strychowe LWK składa się z drabiny o rozpiętości 2,90 metra do siedzenia, idealnej do wchodzenia i schodzenia na strychu w Twojej posiadłości. Aby pokryć dodatkowe obszary wewnętrzne, możesz również zbudować kolejne schody strychowe bez powiększania swojej posesji. Schody strychowe umożliwiają ich przenoszenie w zależności od potrzeb lub potrzeb. Schody strychowe są łatwe w czyszczeniu i nie hałasują, nadają się zarówno do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz.

Poniżej krótki opis schodów strychowych LWK.

Schody strychowe LWK ma idealną długość ławki 31 metrów. Dodatkowo schody strychowe LWK wyposażona jest w podnośnik, który ułatwia obsługę poddasza osobom powyżej 60 roku życia. Dzięki tej funkcji schody strychowe dają możliwość łatwego i wygodnego odwiedzenia lub wypoczynku w obszarze Twojego domu lub posesji.

Schody strychowe LWK zapewnia całkowite miejsce do siedzenia

Jest lekki i wytrzymały, łatwy do przenoszenia i można go przymocować do dowolnej dachówki (lub bagażnika dachowego)

Jest zbudowany z 16 mm kołka i prętów zbrojeniowych z rdzeniem drucianym

Schody strychowe są wyposażone w izolację, aby utrzymać ciepło w przestrzeni strychu w okresie zimowym Mocowana jest do drewnianej ramy dachu, która jest zabezpieczona cementem, metalowymi śrubami i krzyżowym gwoździem.

Podłogę na poddaszu z drabiną można łatwo zdemontować, wymienić, zainstalować lub wymienić na inny produkt podłogowy.

Co więcej? Schody strychowe zaprojektowane z myślą o Twojej przestrzeni strychowej mają konstrukcję stalową z drewna malowanego proszkowo. Drabinę można z łatwością przenosić i instalować samodzielnie na poddaszu. Schody strychowe LWK na strych jest dobrze

Schody LWK Plus posiadają estetycznie wykończoną, termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo wyposażone są w pochwyt i stopki. Klienci mogą wybierać kolory okładki za pomocą obrabiarki.

Na strych można dostać się w jeden sposób: wejdź po drabinie. W przypadku dużych ładunków w suficie zamontowana jest przykręcana schody strychowe LWK. Aby móc korzystać z poddasza, musisz najpierw zainstalować w poddaszu szyb.

Oto jak to działa: schody strychowe LWK jest wpasowana w poddasze i punkt został dodany do sufitu. Szyb znajduje się pod strychem, dzięki czemu schody strychowe można zamontować w przestrzeni. Stamtąd na strych można dostać się tylko w jeden sposób – wspiąć się po drabinie.

– zaprojektowano również drążek do obsługi schodów wchodzący w skład strychu, drążek poprawiający kontrolę nad schodami, dzięki czemu użytkownik nie musi wchodzić i schodzić kilka razy pod rząd. Jednocześnie, gdy temperatura na poddaszu jest zbyt niska lub wilgotna, użytkownicy mogą obsługiwać drabinę za pomocą pilota.

– poddasze ocieplane jest izolacją poddasza za pomocą oddzielnego panelu izolacyjnego, który jest zintegrowany z poddaszem.

 

– ocieplenie poddasza wykorzystuje energię elektryczną z kotła i jest instalowane na poddaszu.

Zainstalowano również element grzejny grzałki. Zasilanie z instalacji kotłowej sterowane jest pilotem. Oświetlenie LED jest zintegrowane z drzwiami i zapewnia kojącą atmosferę w salonie.

Cechy te pozwalają obudowie wytrzymać niskie temperatury

Zadzwoń, zamów: 726 727 785