Menu Zamknij

Ognioodporne schody strychowe Fakro

Ognioodporne schody strychowe Fakro

Ognioodporne schody strychowe strychowa LMF60

Model LMF60 to ognioodporne schody strychowe strychowa nowej generacji, która zapewnia dostęp do niewykorzystanej przestrzeni na poddaszu, a jednocześnie pełni funkcję ochrony przeciwpożarowej przez 60 minut (przy drabinie ustawionej przy strychu) do momentu, gdy ognioodporne schody strychowe będzie potrzebna do ewakuacji. Ognioodporne schody strychowe zapewnia bezpieczną drogę na strych i jest wykorzystywana przez dorosłych strażaków podczas próby wejścia na dach.

 

„Jako strażak, typowe szkolenie obejmuje wykonanie skoku po drabinie z platformą i drabiną umieszczoną w zamkniętej przestrzeni, takiej jak piwnica lub łazienka”, powiedział porucznik Daniel Lamas ze Straży Pożarnej w Albuquerque. „Wykonujemy tę praktykę w windzie lub klatce schodowej typu winda, ale jest to zupełnie inne niż wchodzenie po dachu po drabinie. Tutaj musimy to zrobić bez użycia drabiny lub możliwości schronienia się w miejscu. sytuacja, w której strażak znajduje się na drabinie na dachu z żywiołami. Ta nowa ognioodporne schody strychowe jest świetna, ponieważ przybliży nas do szkolenia i potencjalnie uratuje życie w przypadku pożaru na dachu.

 

Ognioodporne schody strychowe LMF60 składa się z trzech poziomów (górny, środkowy, dolny), przegrody przeciwpożarowej poniżej poziomu środkowego i opadania dachu na górze. Ognioodporne schody strychowe zapewnia 45 stopni nachylenia, podróżując około 600 stóp na szczycie 200 stóp spadku z dachu. Ognioodporne schody strychowe może pracować w pozycji stojącej (wznowienie), stojąc na platformie roboczej (do drugiego etapu jazdy) lub trzymając samą drabinę w górze.

 

Schody strychowe LMF 3-segmentowe

 

Schody strychowe 3-segmentowe LMF spełniają normy przeciwpożarowe, zapewniając jednocześnie bezpieczny i komfortowy dostęp do pomieszczeń strychowych.

Ognioodporne schody strychowe LMF zapobiega rozprzestrzenianiu się dymu i ognia na górną lub dolną kondygnację ognioodporną przez 120 minut. (EI2= 120 min, klasyfikacja zgodnie z EN 13501-2).

 

Ognioodporne schody strychowe może być również używana jako zabezpieczona platforma poszukiwawcza i narzędzie ratunkowe. Jest idealna dla strażaków, strażaków i pracowników służb ratowniczych jako ognioodporne schody strychowe do inspekcji budynków i innych zadań związanych z pierwszą pomocą.

 

Ognioodporne schody strychowe 3-segmentowa LMF spełnia również normy przeciwpożarowe, zapewniając jednocześnie bezpieczny i wygodny dostęp do pomieszczeń strychowych. Ognioodporne schody strychowe zapewnia również 60 minut ochrony przeciwpożarowej na dwóch wyższych kondygnacjach budynku.

 

Ognioodporne schody strychowe strychowa LMF 60

Ognioodporne schody strychowe strychowa LMF60 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu bezpiecznego i łatwego dostępu strażakom na strych. Ognioodporne schody strychowe wspina się po systemie z jednym regałem z drabiną na najwyższym poziomie.

 

EI2= E3: 6 minut w zawalonym budynku lub 6 minut w zawalonym dachu, z drabiną umieszczoną obok strychu. Ognioodporne schody strychowe opuści się po górnej platformie.

 

Ognioodporne schody strychowe ma maksymalny bieg drabiny około 700 stóp na szczycie 400 stóp spadku.

 

Może przewozić strażaka i aparaturę o wadze około 1000 funtów z prześwitem dla strażaka od 6 do 7 stóp. Ognioodporne schody strychowe jest stabilna na wietrze i wymaga ciągłej konserwacji, kontroli i czyszczenia, aby zapewnić optymalną ochronę.

 

Drabinę strychową LMF 60 można przymocować do pojazdu lub ciężarówki w celu transportu na dach lub w inne miejsce

 

Ognioodporne schody strychowe strychowa LMF 60 oferuje strażakom bezpieczną i wygodną drabinę do wspinania się na dach, a także jest użytecznym narzędziem ratowniczym. Oferuje wydajny proces wchodzenia po schodach, umożliwiając strażakowi szybkie wspinanie się po drabinie na dach z podłogi. Dla strażaków, którzy mogą utknąć w ogniu, wchodzenie po drabinie ma kluczowe znaczenie w walce

 

Schody strychowe LWF 60 to nowa generacja, która doskonale łączy wysoki poziom ochrony przeciwpożarowej z wygodnym i bezpiecznym dostępem do poddasza. Klasyfikacja ognioodporności

Zadzwoń, zamów: 726 727 785