Menu Zamknij

Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT

Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT

Drabina wyposażona jest w stalową ramę, która zapewnia stabilność drabiny podczas pracy i nie narusza warstwy superizolacyjnej. Ponieważ warstwa superizolacyjna jest zbudowana z materiałów superizolacyjnych, stosowana jest również rękawica z podwójnym czujnikiem. Rękawica z podwójnym czujnikiem zapewnia odpowiednią izolację i wentylację całej drabiny. Rękawice z podwójnym czujnikiem i specjalne zintegrowane drabiny superizolacyjne zostały specjalnie zaprojektowane i certyfikowane przez LWLWL i LLWLH pod kątem efektywności energetycznej i innych specyfikacji konstrukcyjnych.

 

Schody superizolacyjne mają również zdejmowany blat. Możesz więc w razie potrzeby zabrać drabiny do środka lub na zewnątrz. Blat jest przymocowany do zamontowanej na suficie skrzynki narzędziowej.

Aby uzyskać dodatkową izolację, drabina jest wyposażona w superizolacyjną powłokę na górze i po bokach. Powłokę można łatwo usunąć, a całą drabinę można wyczyścić, myjąc ją wodą bez uszkadzania superizolacji

 

Schody LWT do domu pasywnego LWT to kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa pasywnego. Zastosowanie supertermoizolacyjnych schodów strychowych oraz zestawu łączącego schody LWT ze stropem gwarantuje doskonałą szczelność i izolację bez mostków termicznych. Rozwiązanie potwierdza certyfikat Passive House.

 

Ponieważ projekt nie ma wymagań w zakresie nośności, mieści się w ograniczonej przestrzeni przyszłej klatki schodowej dla nowego domu pasywnego LWT.

 

Klatki schodowe wyposażone są w ogrzewanie, które w ciągu minuty może przełączyć się z ogrzewania ciągłego na ciągłe. Pozwala to na ogrzewanie schodów zimą i zimno latem.

„W tym projekcie najemcy są głównym priorytetem i jesteśmy niezmiernie podekscytowani dostarczaniem rozwiązania, które doceniają i które jest przyjazne dla środowiska. To bardzo wyjątkowe rozwiązanie schodowe, ponieważ żaden inny budynek nie ma tak wygodnego i wygodnego rozwiązania do chodzenia w górę do 20 osób”

Fakro – LWT Building Solutions

 

Fakro produkuje ultracienkie materiały i superizolowane schody LWT o wyjątkowo gładkich stopniach i izolowanych ścianach. Ich produkty są stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych i są często wymagane w nowych konstrukcjach, zwłaszcza w nowych budynkach o bardzo wysokich celach energetycznych. Podsumowanie ich produktów znajdziesz w powyższym przykładzie. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje

Schody LWT LTK Energy to supertermoizolacyjne schody LWT nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, doskonałe parametry termoizolacyjne oraz najwyższą 4 klasę szczelności wg EN14975. Schody LWT LTK Energy zawierają ten sam system izolacji ultrakompresyjnej, co nowe schody LWT do domu pasywnego LWT.

Schody LWT LTK Energy to supertermoizolacyjne schody LWT nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, doskonałe parametry termoizolacyjne oraz najwyższą 4 klasę szczelności wg EN14975. Schody LWT LTK Energy zawierają ten sam system izolacji ultrakompresyjnej, co nowe schody LWT do domu pasywnego LWT. Podłogi wykonane są z drewna modrzewiowego o dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Pokryte są warstwowo pianką termoutwardzalną, która zapewnia idealne parametry i szczelność domów pasywnych. Gwarantują bardzo niską przewodność cieplną, wysoką wytrzymałość, długą żywotność i zapewniają doskonałą izolację cieplną.

 

Mają do 12 mm grubości i 6 mm na stopniach i 1,5 mm na stopniach. Schody LWT można zamontować w 30 minut i nie wymagają montażu mebli. Nie ma mostków termicznych od podłogi do sufitu, a klatki schodowe są superszczelne pod względem energooszczędności i szczelności, ponieważ wykorzystują wyłącznie izolację termiczną.

 

Ich schody LWT można zbudować w ciągu kilku minut i mogą zapewnić doskonałe i wygodne doświadczenie stania na ciasnej linie w środku lasu przed ulubionym wodospadem. Ich produkty są idealne do przyszłych projektów klatek schodowych i budynków o ściśle określonych celach klimatycznych.

Zadzwoń, zamów: 726 727 785